info@glassfoil.cz

Onás

Vítejte na našich webových stránkách, kde se základním stavebním kamenem stává sklo, keramika a další materiály, které jsme se naučili s láskou a odborností vyrábět a zušlechťovat. Jsme společností, která vychází z tradic a umu výrobců tradičních českých kamenů a perel a která se neustále pohybuje vpřed, inovuje a překračuje hranice běžného. Naše hlavní specializace spočívá v dodávkách jedinečných designových materiálů pro bižuterní a textilní aplikace, přičemž využíváme nejmodernější technologie, jako je například pokovení produktů metodou vakuového napařování kovů.

Proto si vybrat právě nás?

Inovace a kvalita

Každý den se snažíme překonávat sami sebe. Neustále inovujeme a zlepšujeme naše produkty a služby, abychom dosáhli co nejvyšší kvality a uspokojili potřebu našich zákazníků.

Široký sortiment

Nabízíme širokou škálu výrobků a služeb, které uspokojí jakékoliv potřeby našich zákazníků. Ať už jde o pokovení různých materiálů, výrobu skleněných kamenů a perel nebo postříbřování skla, u nás si každý přijde na své.

Spokojený zákazník

Zákazník je pro nás na prvním místě. Neustále komunikujeme s našimi partnery a jejich potřeby jsou pro nás prioritou. Snažíme se jim nejen vyhovět, ale předčít jejich očekávání.

Respekt k životnímu prostředí

V naší společnosti si velmi vážíme životního prostředí. Díky našim inovativním technologiím a postupům se snažíme minimalizovat náš dopad na planetu.

Orientace na detail

Každý kousek našich výrobků je vytvořen s mimořádnou péčí o detail. Máme na paměti, že perfektní výsledek je tvořen správně odvedenými detaily.

Naše produkty a služby jsou pro nás více než jen obchod, je to naše vášeň a poslání. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli realizovat vaše sny a vize. Spolupracujte s námi a přesvědčte se o naší kvalitě a odbornosti!